Zostań dealerem

6 powodów, dla których warto
zostać dealerem UGREEN

Profesjonalny
wizerunek

Szeroka oferta
produktowa

Atrakcyjne
warunki handlowe

Profesjonalne
doradztwo

Szybka realizacja
zamówień

Wsparcie
marketingowe

Twoje kwalifikacje

Szukamy partnerów handlowych zainteresowanych dołączeniem do naszej sieci dealerskiej Ugreen.
Od kandydata na partnera handlowego oczekujemy , aby miał sprawną strukturę organizacyjną i odpowiednie zabezpieczenie kapitałowe. Kandydat musi być przygotowany na dynamiczne rozwinięcie sprzedaży renomowanych produktów Ugreen.

Jeżeli masz potencjał techniczny i organizacyjny, aby podjąć się tego wyzwania, wyślij krótkie zgłoszenie na adres kontakt@ugreen-polska.pl

Bądź na bieżąco z naszymi produktami

Adaptery i konwertery

Zapomnij o problemach związanych z brakiem kompatybilności gniazd i kabli. Adaptery i konwertery UGREEN pozwolą Ci lepiej zorganizować pracę – z ich pomocą wygodnie podłączysz wszystkie swoje urządzenia i ułatwisz sobie życie

Kable USB

Różnego rodzaju kable USB charakteryzują się wyjątkową uniwersalnością. Podłączysz je do większości powszechnie stosowanych sprzętów. Korzystając z kabli USB UGREEN, możesz cieszyć się stabilnym połączeniem i błyskawiczną transmisją danych.

Audio i wideo

Zachwyć się doskonałej jakości obrazem i krystalicznie czystym dźwiękiem, stosując produkty UGREEN. Dostępne w asortymencie słuchawki, transmitery Bluetooth oraz adaptery, konwertery i kable spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Ładowarki

Efektywnie ładuj swoje urządzenia z pomocą sprzętu marki UGREEN. Korzystaj z zalet szybkiego ładowania. Wyposażone w różnego rodzaju gniazda ładowarki oraz ładowarki samochodowe, które znajdziesz w ofercie, zaskoczą Cię wydajnym działaniem.

Akcesoria

Ciesz się komfortem użytkowania i zorganizuj swoją przestrzeń, korzystając z akcesoriów UGREEN.
Dostępne w sklepie uchwyty, podstawki i etui na smartfony czy tablety zapewnią Twoim sprzętom bezpieczeństwo, a Tobie wyjątkową wygodę.

Gdzie kupić?

Sklepy partnerskie

Testuj UGREEN

Współpraca marketingowa

Kontakt

Napisz do UGREEN