O marce

Kim jesteśmy

Firma UGREEN powstała w 2012 roku i od samego początku zajmuje się produkcją elektronicznych urządzeń i akcesoriów, które korzystając z najnowszych osiągnięć technologicznych, pozostają budżetowo dostępne dla naszych klientów.

Na przestrzeni lat marka znacznie się rozwinęła. Dziś działamy w ponad 100 krajach na całym świecie, a z naszych produktów korzystają miliony użytkowników, którym dostarczamy wysokiej klasy urządzeń ładujących, a także akcesoriów komputerowych, domowych, samochodowych i GSM.

Nasza misja

Chcemy zapewniać doskonałe wartości naszym klientom, zwiększać szczęście pracowników i działać na korzyść społeczeństw na całym świecie.

Wierzymy w optymalne połączenie wartości oraz innowacji. Dlatego nasza filozofia w pełni skupia się na konsumencie i jego potrzebach. To właśnie tej myśli podporządkowaliśmy wszystkie nasze działania – od prac badawczo-rozwojowych, przez design, produkcję, sprzedaż i marketing, aż po obsługę klienta. Łącząc działania prowadzone online i offline, UGREEN spełnia swoją misję poprzez dostarczanie konsumentom doskonałej jakości produktów i usług.

Nasza wizja

Dążymy do tego, aby stać się globalną marką, która w centrum swojego działania stawia uniwersalne wartości i człowieczeństwo. Zaufało nam już ponad 40 milionów konsumentów na całym świecie – zależy nam na tym, aby ta liczba stale się zwiększała. Wierzymy, że koncentrując się na potrzebach klientów i dostarczając im wysokiej klasy urządzeń w przystępnych cenach, uda nam się zrealizować nasz cel.

Nasze wartości

W UGREEN jesteśmy zawsze skupieni na potrzebach użytkownika, cenimy sobie szczerość i aktywnie angażujemy się w rozwój innowacyjnych technologii. Aby dostarczać konsumentom najwyższej jakości urządzeń, każdego roku inwestujemy znaczną część naszego budżetu w prace badawczo-rozwojowe.

Kreatywność i innowacje są dla nas niebywale istotne. Z dumą podkreślamy, że wszystkie nasze produkty są od podstaw tworzone tylko przez nas. Projektując je, przykładamy ogromną wagę do prostoty, łatwości użytkowania i troski o optymalne doświadczenie użytkownika. Nasze starania zostały wielokrotnie docenione – wybrane urządzenia UGREEN otrzymały prestiżową nagrodę iF Design Award.

Gdzie kupić?

Sklepy partnerskie

Testuj UGREEN

Współpraca marketingowa

Kontakt

Napisz do UGREEN