Przewód męski

UGREEN AV109

Przewód męski 3,5 mm Jack do 2x żeński RCA

Kabel UGREEN AV109 3,5 mm do 2RCA pozwoli Ci jeszcze bardziej cieszyć się muzyką. Zapewnia doskonałą jakość dźwięku, a dzięki systemowi plug&play używanie go nie sprawi Ci najmniejszego nawet problemu. Jest kompatybilny z większością popularnych urządzeń, a także wyjątkowo wytrzymały.

Audio na najwyższym poziomie

Z UGREEN AV109 jeszcze bardziej zachwycisz się jakością dźwięku. Umożliwiają to wysokiej klasy miedziane przewodniki kabla oraz jego pozłacane złącza. Zapewniają one transmisję sygnału audio na najwyższym poziomie. Krystalicznie czyste, naturalne brzmienie jest w zasięgu ręki!

Wystarczy go podłączyć

System plug&play sprawia, że używanie kabla jest dziecinnie proste. Wystarczy, że poprawnie podłączysz wybrane urządzenia i już możesz cieszyć się niesamowitą, muzyczną ucztą. Nie obawiaj się skomplikowanej konfiguracji lub konieczności instalacji dodatkowych sterowników.

Niezwykle kompatybilny

Kabel charakteryzuje się szeroką kompatybilnością, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Złącze 3,5 mm bez problemu podłączysz między innymi do telefonu, laptopa, komputera czy telewizora. Z kolei 2RCA pasują do niektórych głośników, DVD, soundbarów i zestawów stereo. To otwiera przed Tobą zupełnie nowe możliwości cieszenia się pięknem muzyki.

Wyjątkowo trwały

Kabel jest niesamowicie odporny na zużycie. Osłona z przyjaznego dla środowiska tworzywa PVC chroni go przed zginaniem, a pozłacane złącza wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością. Co więcej, w miejscu rozdzielenia kabla znajduje się ruchomy moduł, który umożliwia dostosowanie go do Twoich potrzeb.

Specyfikacja

Model

AV109

Złącza

Pozłacane

Powłoka

PVC

Długość

25cm