Stacja zasilania UGREEN PowerRoam 15050 GS600 680Wh, 600W

Stacja zasilania

Chcesz cieszyć się ciągłym dostępem do energii elektrycznej, niezależnie od tego gdzie jesteś? Stacja zasilania UGREEN PowerRoam będzie idealna dla Ciebie! Sprawdzi się jednakowo podczas przerw w dostawie prądu, jak i podczas biwaku czy wyjazdu camperem. Co więcej, z łatwością dostosujesz jej działanie do swoich potrzeb, ponieważ oferuje kilka trybów pracy. A dzięki nowoczesnemu zasilaniu będzie Ci służyć przez wiele lat.

Energia elektryczna w każdej chwili

Przerwa w dostawie prądu? Dla PowerRoam to nie problem! Stacja ta, dzięki technologii U-Turbo może zasilić urządzenia o dużej mocy do 1500 W. Co więcej, zapewni ich nieprzerwane działania, ponieważ włącza się już po 20 sekundach od przerwy w dostawie prądu. Z UGREEN już nic Cię nie zaskoczy! Co więcej, PowerRoam został wyposażony w akumulatory LiFePO4 o żywotności powyżej 3000 cykli, co oznacza, że stację UGREEN możesz używać przez wiele lat.

Wszystko, czego potrzebujesz

Stacja zasilania UGREEN została wyposażona we wszystkie najpotrzebniejsze porty. Znajdziesz na niej 2 wejścia USB-C i 2 wejścia USB-A, a także 3 gniazda samochodowe/DC oraz 5 gniazd AC. Sprawia to, że za jej pomocą zasilisz między innymi telefon, laptop, router, telewizor, ale także mini lodówki, kamery, głośniki, wentylatory, a nawet aparatury tlenowe.

Zdalne sterowanie i zaawansowane funkcje

Aplikacja UGREEN pozwala na łatwe sterowanie i monitorowanie PowerRoam za pośrednictwem Wi-Fi lub Bluetooth, zapewniając wygodę i elastyczność w obsłudze urządzenia. Ponadto możesz w niej z łatwością przełączać tryby pracy urządzenia. Tryb cichy oferuje redukcję hałasu wentylatora, umożliwiając cichsze ładowanie, podczas gdy tryb oszczędzania energii zmniejsza zużycie energii i wydłuża żywotność baterii. Dodatkowo blokada bezpieczeństwa dla dzieci zapewnia większą wygodę dla rodzin z małymi dziećmi, zabezpieczając urządzenie przed przypadkowym użyciem. Funkcja diagnostyki umożliwia przeprowadzenie kontroli diagnostycznej PowerRoam i wyświetlanie komunikatów zwrotnych, co ułatwia monitorowanie stanu urządzenia i szybkie rozwiązywanie ewentualnych problemów.

Szybkie ładowanie

Dzięki nowoczesnej technologii ładowania, stacja zasilania UGREEN będzie gotowa do użytku w mgnieniu oka. Jej energia w pełni odnowi się już w 1,5 godziny! Sprawia to, że będziesz zawsze gotowy na przerwę w dostawie prądu czy na zasilenie urządzeń podczas campingu.

Wiele możliwości ładowania

Urządzenie UGREEN możesz naładować niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Podczas nocowania pod namiotami wystarczy, że podłączysz go do przenośnych paneli słonecznych, dzięki którym już w przeciągu 4 godzin będzie ona gotowa go użytku. Nie martw się, jednak gdy nie masz do nich dostępu. Stację z łatwością podłączysz także pod gniazdo samochodowe 12/24 V.

Specyfikacja

Moc

600 W

Pojemność

680 Wh

Typ akumulatora

LiFePO4

Żywotność

+3000 cykli (do 80% pojemności)

UPS

Tak

Połączenie

WiFi, Bluetooth

Aplikacja

UGREEN

Tryby pracy

Cichy, oszczędzanie energii, blokada bezpieczeństwa dla dzieci, diagnostyka

Wyświetlacz

4,7-calowy LCD

Liczba portów

12 (2x USB-C, 2x USB-A, 3x gniazdo samochodowe/DC, 5x gniazda AC)

Wyjścia

AC: 600 W x2, szczyt 1200 W, obsługa urządzeń do maks. 1500 W
USB-C: 100 Wx2
USB-A: 22,5 W x2 (kompatybilność ze standardami szybkiego ładowania)
Ładowarka samochodowa x1 (12V/10A do maks. 120 W);DC5521 x2 12V/5A 60 W
Ładowarka samochodowa + DC521 x2 = 120 W maks.
Łącznie: 965 W maks.;

Waga

9 kg

Wymiary

31 x 19 x 24 cm

Gdzie kupić?

Sklepy partnerskie

Testuj UGREEN

Współpraca marketingowa

Kontakt

Napisz do UGREEN