Podstawka pod laptop Ugreen

UGREEN LP451

Podstawka pod laptop

Szukasz praktycznego narzędzia, które pozwoli Ci wygodnie oglądać seriale lub przeglądać Internet? Wielofunkcyjna podstawka pod laptop marki UGREEN będzie doskonałym wyborem! 5-stopniowa regulacja wysokości pozwala idealnie dostosować ją do Twoich potrzeb, a doskonale przemyślana konstrukcja gwarantuje jej stabilność, wytrzymałość oraz lepsze rozpraszanie ciepła.

Nie tylko laptopy

To uniwersalne akcesorium sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Może obsłużyć urządzenia o przekątnej 8-17,3″. Z powodzeniem umieścisz na nim nie tylko laptopa, ale też na przykład tablet, a nawet książkę! Podstawka przyda Ci się, kiedy pracujesz, bierzesz udział w spotkaniu online, uczysz się, czytasz lub oglądasz serial. Sprawdź, jak jeszcze może ułatwić Ci życie!

Stabilna i antypoślizgowa

Dopracowana konstrukcja podstawki zapewnia jej niezrównaną stabilność. Silikonowe, antypoślizgowe elementy sprawiają, że nie będzie się przesuwać po powierzchni biurka. Chronią też Twoje urządzenia przed zarysowaniem. Nie musisz się obawiać, że laptop zsunie się z podstawki i zostanie uszkodzony – zastosowane przez UGREEN rozwiązania gwarantują mu bezpieczeństwo.

Ergonomiczny design i regulowana wysokość

Ta ergonomiczna podstawka jest zakrzywiona pod kątem 53°, co pozwala odciążyć nadgarstki i uniknąć dyskomfortu. Akcesorium umożliwia też 5-stopniową regulację wysokości w zakresie 46,5-136,5 mm. Dzięki temu z łatwością dostosujesz je do swoich przyzwyczajeń i unikniesz ewentualnego bólu kręgosłupa.

Solidna konstrukcja

Podstawka została wykonana z wysokiej klasy stopu aluminium, który zapewnia jej niezrównaną wytrzymałość. Dzięki starannemu wykończeniu i grubości aż 4 mm jest niesamowicie odporna na uszkodzenia. Zaokrąglone rogi nie tylko nadają jej nowoczesny, elegancki charakter, ale też chronią Twoje urządzenia przed zarysowaniem, a Ciebie przed skaleczeniem.

Lepsze odprowadzanie ciepła

Już nie musisz się martwić, że Twój laptop będzie się przegrzewać. Podstawka została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić mu efektywne chłodzenie. Akcesorium nie zakrywa zbyt dużej powierzchni urządzenia, zapewniając mu tym samym lepsze odprowadzanie ciepła. Możesz więc bez obaw pracować, edytować zdjęcia, oglądać filmy na YouTube i odwiedzać ulubione strony Internetowe!

Składana konstrukcja - idealna w podróży

To praktyczne akcesorium może Ci towarzyszyć niemal wszędzie. Jest bardzo lekkie, a po złożeniu staje się niezwykle kompaktowe i przenośne – bez problemu zmieścisz je w walizce, torebce czy plecaku. Zabierz je ze sobą na wakacje lub w podróż służbową i wygodnie korzystaj z laptopa, dokądkolwiek się udasz!

Specyfikacja

Model

LP451

Wysokość

46,5-136,5 mm, regulowana

Materiał

Stop aluminium + silikon

Kolor

Srebrny

Kompatybilność

Urządzenia o przekątnej 8-17,3″