Mysz bezprzewodowa Ugreen

UGREEN 90550

Myszka bezprzewodowa 2.4G

Mysz bezprzewodowa 2,4 G to produkt o doskonale przemyślanej konstrukcji, która zapewnia wygodę i komfort użytkowania. Ergonomicznie wyprofilowany kształt oraz bezgłośne kliknięcie z 99% redukcją hałasu pozwalają na użytkowanie jej całymi dniami bez przeszkadzania innym.

Stabilne połączenie bezprzewodowe

Mysz UGREEN działa na połączeniu bezprzewodowym 2,4 G, co zapewnia stabilne połączenie i brak rozłączeń, a także płynne sterowanie. Dzięki zasięgowi połączenia bezprzewodowego do 10 metrów urządzenie możesz swobodnie użytkować na większych powierzchniach.

Regulacja DPI

Produkt umożliwia regulację 4 poziomów DPI, dzięki czemu możesz dostosować precyzję ruchu myszy do swoich potrzeb i preferencji. Podczas precyzyjnego rysowania sprawdzi się DPI na poziomie 800/1200, natomiast do prac biurowych – 1600 DPI. Zaś przy ekranie 2K zastosuj 2400 DPI. Co więcej, mysz nadaje się do różnych powierzchni, w tym szkła, tkanin, papieru i drewna.

Komfort użytkowania

Mysz bezprzewodowa UGREEN waży zaledwie 85 g, co umożliwia wygodne korzystanie w różnych miejscach. Za jej zasilanie odpowiada bateria AA (w zestawie), która pozwala na pracę do 18 miesięcy. Co więcej, przejdzie automatycznie w stan uśpienia po 10 minutach bezczynności, co pozwala na oszczędność energii.

Duża kompatybilność

Urządzenie jest kompatybilne z różnymi systemami operacyjnymi, w tym z Windows, Mac OS, Linux, Android, HarmonyOS oraz iPad iOS, co zapewnia uniwersalną kompatybilność. Z UGREEN już nic nie będzie Cię ograniczać!

Specyfikacja

Model

90550 / MU105

DPI

do 2400

Zasilanie

1 bateria AA

Czas pracy

Do 18 miesięcy

Zasięg

do 10 m

Połączenie

2,4 G

Waga

85 g

Kolor

Niebieski