UGREEN CM379

Mikrofon

Bierz udział w spotkaniach i konferencjach, graj w gry sieciowe i wygodnie pracuj zdalnie. Mikrofon dookólny UGREEN CM379 obsługuje cyfrowe przetwarzanie sygnału DSP i doskonale zbiera dźwięki w promieniu 360°. Możesz też dostosować jego nachylenie w zakresie 60°.

Niezawodnie rejestruje głos

Miej pewność, że Twoi rozmówcy lub słuchacze bez problemu Cię usłyszą. Dookólny mikrofon marki UGREEN doskonale rejestruje głos w promieniu 360°, a dzięki technologii DSP zapewnia krystalicznie czysty, bogaty w szczegóły, idealnie zbalansowany dźwięk.

Wiele zastosowań

Bez problemu podłączysz mikrofon do komputera za pomocą kabla USB-C. Kiedy to zrobisz, możesz wygodnie brać udział w wykładach online i zdalnych spotkaniach. To praktyczne urządzenie przyda Ci się również podczas grania w gry sieciowe. Wykorzystasz je także w trakcie prowadzenia zebrań lub konferencji. Możliwości są naprawdę duże!

Solidna konstrukcja

Mikrofon został wykonany z doskonałej jakości materiałów, które zapewniają mu imponującą wytrzymałość. Urządzenie jest odporne na zarysowania i innego rodzaju uszkodzenia. Nie pozostają też na nim widoczne odciski palców, dzięki czemu bez trudu zachowasz je w doskonałym stanie.

Stabilny

Dzięki dużej, okrągłej podstawce możesz stabilnie postawić mikrofon na biurku, nie obawiając się, że się przewróci. Umieszczone na niej antypoślizgowe podkładki sprawiają, że urządzenie nie będzie przesuwać się po blacie.

Dostosowany do Twoich potrzeb

Istnieje możliwość dostosowania nachylenia mikrofonu w zakresie 60°. Dzięki temu z łatwością ustawisz go w taki sposób, aby było Ci wygodnie i aby mieć pewność, że każdy doskonale Cię usłyszy. Obsługa urządzenia również jest bardzo prosta – wystarczy nacisnąć przycisk.

Specyfikacja

Średnica podstawy

106 mm

Wysokość

207 mm

Długość mikrofonu

100 mm

Interfejs

USB-C

Regulacja nachylenia

Do 60°

Gdzie kupić?

Sklepy partnerskie

Testuj UGREEN

Współpraca marketingowa

Kontakt

Napisz do UGREEN