UGREEN LP117

Wielofunkcyjny pilot do prezentacji

Jeśli chcesz nadać Twoim prezentacjom większego profesjonalizmu, masz dość wskazywania palcem, albo ciągłym podchodzeniem do laptopa, aby zmienić slajd, w takim wypadku to urządzenie jest stworzone właśnie dla Ciebie.

Poczuj się wolny

Urządzenie posiada wbudowany wskaźnik laserowy, który pozwala świecić na dystans do 200 metrów, natomiast zasięg pilota sięga 100 m, co sprawia, że gdybyś chciał, mógłbyś sterować swoją prezentacją z jednego końca boiska piłkarskiego do drugiego. Dość z ograniczeniami i przymusowym staniem w jednym miejscu.

Jeszcze większa kontrola

Przechodź w wygodny sposób od jednego programu do drugiego dzięki funkcji hiperłącza. Dla Twojej wygody zaprogramowaliśmy przyciski dźwięku tak, że gdy przytrzymasz przez dłuższy czas “+” to będziesz mógł odtworzyć lub zatrzymać wideo, natomiast gdy przytrzymasz przez dłuższy czas przycisk “-”, umożliwi Ci to wyjście z obecnego okna.

Funkcja hiperłącza

Ta stworzona dla PowerPointa funkcja umożliwia Ci przejście do linku, który znajduje się w Twojej prezentacji. Aby go zaznaczyć, należy nacisnąć dwukrotnie przycisk hiperłącza, natomiast żeby go otworzyć, naciśnij raz przycisk hiperłącza. Spraw, że Twoja prezentacja stanie się jeszcze bardziej ciekawa, dzięki dołączonym linkom.

Specyfikacja

Połączenie

Bezprzewodowe 2,4 GHz

Złącza

jack 3,5 mm, 2x RCA (Cinch), microUSB

Interfejs

USB (Plug&Play)

Kompatybilne systemy

Windows, Mac OS, Linux, Android

Kompatybilne programy

PowerPoint, Excel, Word, Access, Keynote, Prezi, Google Slides, SMART, Publisher, Visio, OneNote i wiele innych

Kolor

Czarny

Funkcjonalność

Wskaźnik laserowy, otwieranie hiperłączy, sterowanie slajdami, sterowanie głośnością, odtwarzanie wideo, wyłączanie ekranu, przełączanie między oknami

Gdzie kupić?

Sklepy partnerskie

Testuj UGREEN

Współpraca marketingowa

Kontakt

Napisz do UGREEN