UGREEN CD170

Ładowarka sieciowa

Uniwersalna ładowarka sieciowa UGREEN CD170 została wyposażona w 2 porty (USB-C i USB-A) i umożliwia szybkie ładowanie do 2 urządzeń jednocześnie. Pracuje z maksymalną mocą 36 W, dzięki czemu może dostarczyć energii nawet MacBookowi. Zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i jest kompatybilna z większością popularnych urządzeń dostępnych na rynku. Lekka i niewielka – możesz mieć ją zawsze pod ręką.

Szybkie ładowanie

Ładowarka została wyposażona w porty USB-A i USB-C, które obsługują protokoły szybkiego ładowania takie jak na przykład PD3.0, QC4.0, QC3.0, QC2.0, Huawei FCP i AFC. Za jej pomocą możesz błyskawicznie naładować nawet 2 urządzenia jednocześnie z mocą do 18 W każde.

Szeroka kompatybilność

Nieważne, jakie urządzenia posiadasz – ładowarka UGREEN CD170 jest kompatybilna z większością z nich! Za jej pomocą naładujesz między innymi iPhone’a, smartfona Huawei, Samsung czy Xiaomi, iPada, MacBooka, a nawet konsolę Nintendo Switch. Jeden, uniwersalny produkt wystarczy, aby wygodnie korzystać z pozostałych!

Bezpieczeństwo użytkowania

Martwisz się, że Twoje urządzenia mogą zostać uszkodzone podczas ładowania? Niepotrzebnie! Ładowarka została zabezpieczona między innymi przed przepięciem, zwarciem, przeładowaniem i prądem przetężeniowym. Producent wyposażył ją również w ochronę przed przegrzaniem, nie musisz więc obawiać się oparzenia.

Niezastąpiona towarzyszka podróży

Szukasz ładowarki, która idealnie sprawdzi się w podróży? Właśnie udało Ci się ją znaleźć! UGREEN CD170 jest niezwykle lekka, a jej wymiary wynoszą zaledwie 98 x 54 x 28 mm. Nie zajmie zbyt wiele miejsca w Twoim plecaku lub torebce! Urządzenie jest też kompatybilne z uniwersalnym napięciem 100-240 V, co pozwala bez przeszkód stosować je również za granicą.

Specyfikacja

Porty

USB-C, USB-A

Wejście

100-240 V ~50/60 Hz 1 A max

Wyjście USB-A

5 V/2,4 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A (18 W max)

Wyjście USB-C

5 V/3 A, 9 V/3 A, 15 V/2,4 A, 20 V/1,8 A (36 W max)

Wyjście USB-C (podczas użytkowania obu portów)

5 V/2,4 A, 9 V/2 A, 15 V/1,2 A (18 W max)

Całkowita moc wyjściowa

36 W max

Gdzie kupić?

Sklepy partnerskie

Testuj UGREEN

Współpraca marketingowa

Kontakt

Napisz do UGREEN