Ładowarka samochodowa UGREEN CD213

UGREEN CD213

Ładowarka samochodowa

Urządzenie bardzo szybko naładuje Twój telefon, ponadto jest niewielkie i lekkie, więc nie zajmie dużo miejsca. Dodatkowo, na górnej części ładowarki znajduje się dioda LED sygnalizująca aktywność urządzenia. Dzięki niej łatwiej odnajdziesz sprzęt w nocy.

Szybkie ładowanie

Ładowarka samochodowa Ugreen jest idealna dla kierowców, którzy oczekują jak najlepszych rezultatów w jak najkrótszym czasie. Dzięki technologii Quick Charge urządzenie ładuje 2.5 razy szybciej niż standardowa ładowarka.

Bezpieczeństwo

Ładowarka nie tylko naładuje Twój telefon, ale również zadba o bezpieczeństwo. Urządzenie dopasuje odpowiednie napięcie prądu do konkretnego modelu i do poziomu jego naładowania. Kiedy procent naładowania jest wyższy niż 80%, prędkość naładowania zwalnia, w ten sposób ograniczając zużycie energii. Dodatkowo, Twój telefon jest chroniony przed przegrzaniem, przeładowaniem czy przepięciem.

2 porty USB

Ładowarka posiada 2 szybkie porty USB, dzięki którym bardzo szybko naładujesz telefon, jednocześnie go nie przegrzewając lub przeładowując.

Specyfikacja

Model

CD213

Kolor

Szary

Standard szybkiego ładowania

Qualcomm Quick Charge

Złącze

USB typu A (żeński)

Tworzywo

Aluminium

Porty

2x USB

Napięcie wejściowe

DC 12-24 V

Napięcie wyjściowe

5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A

Moc

36W

Cechy dodatkowe

Dioda LED