UGREEN CD245

Ładowarka bezprzewodowa 15W

Bezprzewodowa ładowarka UGREEN CD245 została stworzona z myślą o iPhone’ach z serii 12. Ładuje z mocą nawet 15 W i została wyposażona w doskonałej jakości magnesy, które wyróżniają się dużą siłą przyciągania. Urządzenie gwarantuje też bezpieczeństwo użytkowania. Jego wytrzymały, elastyczny kabel jest niezwykle odporny na uszkodzenia.

Szybkie ładowanie

Już nie musisz czekać w nieskończoność, aż Twój iPhone 12 zostanie naładowany. Produkt został wyposażony w duży zwój z czystej miedzi, który zapewnia mu niezrównaną wydajność. CD245 umożliwia szybkie ładowanie z mocą nawet 15 W.

Wysokiej klasy magnesy

Ładowarka ma wbudowane magnesy, które charakteryzują się niezwykle dużą siłą przyciągania. Dzięki temu może zapewnić Twojemu smartfonowi pożądaną stabilność. Co więcej, aby naładować telefon, nie musisz wyjmować go z case’a! Duża siła przyciągania sprawia, że etui o grubości do 3 mm nie wpłynie na efektywność ładowania.

Bezpieczeństwo

Urządzenie wykorzystuje oficjalny protokół stałej częstotliwości, aby stabilnie utrzymywać ją na poziomie 127 KHz. Dzięki temu zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, na jakim Ci zależy. Ładowarka gwarantuje też szybkie, efektywne odprowadzanie ciepła – nie musisz obawiać się jej przegrzania.

Wytrzymały kabel

Kabel ładowarki został wykonany z wysokiej klasy materiałów, które zapewniają mu niezwykłą wytrzymałość. Jest odporny na uszkodzenia, wyginanie, ciągnięcie i zużycie. Wyróżnia go także duża elastyczność. Nie będzie też nadmiernie się plątał.

Przemyślane wzornictwo

Ładowarka powstała z wytrzymałego stopu aluminium, dzięki czemu jest nie tylko odporna na zarysowania i inne uszkodzenia, ale też niezwykle przyjemna w dotyku. Wyróżnia ją także kompaktowy rozmiar i lekka waga – waży zaledwie około 67 g, a jej grubość nie przekracza 6,2 mm.

Specyfikacja

Wejście

5 V 3 A / 9 V 2,22 A / 12 V 2 A / 15 V 2 A

Moc wyjściowa

15 W maks.

Moc w trybie czuwania

<0,3 W

Protokoły bezprzewodowego ładowania Qi

15 W / 10 W / 7 W / 5 W

Długość kabla

1,5 m

Waga

67 ±5 g

Kompatybilność

Ładowanie bezprzewodowe magnetyczne: iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 pro, iPhone 12 pro Max; Ładowanie bezprzewodowe: AirPods, AirPods Pro;

Kolor

Biały

Gdzie kupić?

Sklepy partnerskie

Testuj UGREEN

Współpraca marketingowa

Kontakt

Napisz do UGREEN