UGREEN AV194

Kabel 3,5mm Jack do 2x RCA

Kabel audio UGREEN otwiera wiele możliwości na podłączenie do niemalże każdego urządzenia dzięki złączu jack 3,5mm. Tablet? Soundbar? Kino domowe? Nie ma problemu! Połącz się do dowolnego odtwarzacza audio i zapewnij sobie doskonałą jakość dźwięku na wiele lat dzięki pozłacanym złączom i miedzianą powłoką odporną na uszkodzenia.

Zachwycająca jakość wykonania

Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Wzmocnione złącza i pokryte 24k złotem wtyczki odpowiadają za stabilne połączenie urządzeń. Wykonana ze stopu miedzi obudowa chroni przez wszelkimi uszkodzeniami, a wykorzystanie specjalnego splotu osłony kabla zapobiega plątaniu się. Wszystko po to, by produkt służył nam przez wiele lat.    

Szeroka kompatybilność

Dzięki praktycznemu zastosowaniu kabla można podłączać go do różnego rodzaju urządzeń audio, m.in. głośników, kina domowego, czy telewizorów. Produkt jest kompatybilny z wieloma smartfonami i tabletami. To możliwość korzystania z najwyższej jakości dźwięku kiedy i w jakikolwiek sposób zechcesz.

Zachwycający dźwięk

Wykonany z emaliowanej miedzi przewód zagwarantuje niezawodną transmisję sygnału, dzięki czemu możemy delektować się fantastyczną jakością dźwięku. Zaprojektowano go w taki sposób by zachwycał idealną jakością audio. Postaw na czyste brzmienie z każdego urządzenia.  

Specyfikacja

Złącza

jack 3,5 mm, 2x RCA (Cinch)

Długość

0.25 m

Gdzie kupić?

Sklepy partnerskie

Testuj UGREEN

Współpraca marketingowa

Kontakt

Napisz do UGREEN