UGREEN AV161

Adapter audio USB-C do mini jack 3,5mm

Adapter USB-C do mini jack 3,5 mm umożliwia wygodne przekazywanie muzyki do urządzeń audio takich jak słuchawki czy mikrofony. Został wyposażony w zaawansowany chip DAC, który zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Charakteryzuje się szeroką kompatybilnością – bez problemu podłączysz do niego swój sprzęt. Wykonany z wysokiej klasy materiałów i wytrzymały – zachwyci Cię niezawodnością.

Szeroka kompatybilność

Adapter AV161 to doskonałe rozwiązanie, jeśli na przykład Twój telefon, tablet lub komputer nie ma portu mini jack. Produkt jest kompatybilny z większością urządzeń wyposażonych w złącze audio 3,5 mm. Wykorzystasz go w połączeniu ze słuchawkami, głośnikami, a nawet samochodowym zestawem stereo. Adapter obsługuje też różne systemy operacyjne. Słuchaj swoich ulubionych utworów wszędzie, gdzie chcesz – od teraz to możliwe!

Zachwycająca jakość dźwięku

Akcesorium zapewnia krystalicznie czyste, naturalnie brzmiące audio. Wbudowany chip DAC gwarantuje stabilną transmisję doskonałej jakości, a także dźwięk na najwyższym poziomie. Korzystając z adaptera AV161 zanurzysz się w świat muzyki i na nowo odkryjesz piękno swoich ukochanych piosenek. Zapomnisz też o szumach, trzaskach, zacinaniu się i problemach z sygnałem.

Niesamowicie wytrzymały

Produkt wyróżnia się dużą wytrzymałością. Pleciona, nylonowa powłoka kabla jest odporna na zginanie i chroni akcesorium przed uszkodzeniem. Złącza zostały dodatkowo zabezpieczone obudową wykonaną ze stopu aluminium. Najbardziej wrażliwe miejsca adaptera również mają specjalną ochronę. Wszystko to sprawia, że możesz korzystać z jego funkcjonalności przez długi czas.

Wykorzystasz go na mnóstwo sposobów

Adapter sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Za jego pomocą podzielisz się muzyką ze znajomymi – wystarczy, że podłączysz do niego głośnik. Możesz też wykorzystać go podczas spotkania lub wykładu online. Lubisz gry mobilne? Adapter AV161 przyda Ci się również podczas rozgrywki! Użyj go, aby podłączyć słuchawki, dzięki czemu doskonale usłyszysz zbliżających się przeciwników.

Specyfikacja

Złącze A

USB-C

Złącze B

3,5 mm żeńskie

Materiał

Nylon

Kompatybilność

Wybrane modele Samsung, Huawei, Google, OnePlus, Xiaomi, Motorola, Apple, Microsoft, Dell

Gdzie kupić?

Sklepy partnerskie

Testuj UGREEN

Współpraca marketingowa

Kontakt

Napisz do UGREEN